ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Fimak Asansör

Kurumsal

İstanbul Bahçelievler merkez ofisimizden tüm Türkiye geneline asansör sektöründe hizmet vermekteyiz. Tüm asansör bakım faaliyetlerimizi, " TSE, CE ve AB " standartları çerçevesinde yürütmekteyiz. İstanbul'un 39 ilçesine 7/24 asansör bakım hizmetleri götüren firmamız, talep halinde, tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Her tür asansörün bakım hizmetlerini veren firmamız, ayrıca yürüyen merdiven konusunda da faaliyet göstermektedir. Asansör yetki belgesi, marka tescil belgesi, ticari sicil belgesi, tse belgesi, iso belgesi gibi belgelere sahip olan firmamız, A.Ş. statüsünde hizmet vermektedir.

Sektörel Geçmişimiz

Firmamız uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Yıllar önce "Mutlu Müşteri" sloganı ile yola çıkan Fimak Asansör; bugün gelmiş olduğu noktada 1000'lerce kişilik büyük bir mutlu aileye sahip durumdadır ve asansör bakımı konusunda son derece profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

Disiplin ve Ciddiyet
Dürüstlük ve Hakkaniyet
İlkelerimizden, asla ama asla ödün vermedik, vermeyeceğiz. Yıllar önce çıktığımız sektörel yolculuğumuzda bu kriterlerle yol aldık ve almaya devam edeceğiz. Hali hazırda yurt içinde vermiş olduğumuz asansör hizmetlerimizi yurt dışında da vermek için ar-ge ve alt yapı çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.