ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

İstanbul Asansör Tamiri

İstanbul Asansör Tamiri
04 Temmuz 2020

En sık kullanılan makineler arasında asansörler, ilk sıralarda yer alabilecek makinelerdir. Kullanım alanları çok geniş olan asansörler her gün milyonlarca insanın hayatını kolaylaştırmaktadır. Bir zamanlar çok ilkel yöntemlerle çalışan asansörler artık güçlerini elektrikten ve pompalardan almaktadırlar. Hepimizin hayatını kolaylaştırma misyonuyla hayatımıza giren asansörlerin bizler adına tehdit oluşturmaması için asansörlerimizin bakımının ve tamirinin yapılması gerekmektedir. Kanunlar, her ay asansörlerin bakımının yapılmasını şart koşar. Bu hem kanuni bir yükümlülük hem de can güvenliği için atılması gereken önemli bir adımdır. Sahip olduğunuz asansörün bakımının yapılması, o asansörün uzun vadeli kullanılabilmesinin de önünü açar. Bakımı yapılan asansörler, en ufak bir sorunda sizi uyarır.

Asansörlerin bozulmasının iki temel sebebi bulunmaktadır: teknik hata ve yanlış kullanım. Bazen haber bültenlerinde duyduğunuz asansör kazalarının büyük kısmı yanlış kullanımdan ve yapılan ihmallerden kaynaklanmaktadır. En sık görülen ihmal ise, asansöre kapasitesinden fazla yük bindirilmesidir. Fazla yüke maruz kalan asansörlerin algoritması bir süre sonra hatalar vermeye başlar. Çoğu bilgisayar yazılımları ile tasarlanan asansörlerin kapasitelerini zorlamak doğru bir tutum değildir. Asansör kapılarının zorlanması da asansörlerin devrelerini olumsuz etkilemektedir. Bu şekilde zorlanmış asansörlerde bir süre sonra performans düşüklüğü gözlemlenir. Bu düşüklük bazen kazalara sebebiyet verebilir. Asansör arızalarının ufak bir kısmı da teknik hatalardan ya da üretim hatalarından kaynaklanır. Böylesi bir hata yapılmışsa asansör kullanıma açıldığı anda, size bunun sinyallerini verir. Asansör hemen bakıma alınır ve sorun giderilir.

İstanbul Asansör Tamiri olarak asansörlerin dilinden iyi anlıyoruz. İstanbul’da yaşayan biriyseniz ve asansör bakımına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz halinde asansörünüzle yakından ilgilenmekteyiz. Rutin olarak yapılması gereken bakımları yapıyor ve lüzum olması halinde asansörünüzü tamir ediyoruz. Asansörlerin çalışma prensiplerine hakim ve deneyimli personellerimizle sizlere hizmet etmek için buradayız. Zira asansörler hayati önem taşıyan makinelerdir. Bunun bilincinde olarak çalışıyoruz. İstanbul Asansör Tamiri adıyla yaptığımız işe güven duyan sayısız müşterimizin arasına sizler de katılabilirsiniz. Sizlere aradığınız asansör tamirini sunmak için buradayız.

Kategoriler