ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

İstanbul Asansör Servisi

İstanbul Asansör Servisi
04 Temmuz 2020

Kaliteli asansörler sunan bir markadan asansör satın almak önemlidir. Lakin en az onun kadar önemli olan başka bir şey ise asansörü edindikten sonra alınması gereken servis ve bakım hizmetidir. En başta bir asansörün kurulumu ve montajı özenle ve hassasiyetle yapılmalıdır. Asansörlerden olması gerektiği gibi verim almak için sonraki dönemlerde asansörün bakımı da büyük bir titizlik ve incelikle gerçekleştirilmelidir. İstanbul Asansör Servisi olarak bu incelikli bakımı sizlere sunuyoruz. İşini bilen personeller tarafından asansör bakımları yapıldığında asansörler olması gerektiği gibi çalışır. Üretici firmanın öngördüğü periyotlarla asansör bakımı yapılmalıdır. Bazı bakımlar haftalık, bazıları aylık, bazıları da yıllık olarak yapılırlar. Bu bakımların takvimini takip etmek çok önemlidir. Yapılan takip kapsamında asansörün bakımını ve lüzumu varsa onarımını üstleniyoruz.

Asansör sahibi olarak asansörünüzü tanımak çok avantajlı bir durumdur. Asansörün kaç yıllık olduğu, parçalarının ülkemizde bulunup bulunmadığı ve kullanım esnasında durma ya da sarsıntı gibi durumların gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmek önemlidir. Bir asansörün tabi tutulacağı işlemler genellikle şöyledir: bakım, onarım ve modernizasyon. Bakım işlemi her asansöre yapılır. Bakım aralıklarının düzenli olması gerekir. Onarım ise asansörde tespit edilen problemler çerçevesinde yapılır. Bir asansörün sunduğu hizmet sekteye uğradığında o asansör onarılmalıdır ve bu işlem ivedilikle yapılmalıdır. Asansörler sorun sinyalleri verirken bazen tamirat işlemi yetmeyebilir. Bazı asansörler on yıldan uzun bir ömre sahiptir ve böylesi asansörlerin modernizasyon işlemine tabi tutulması gerekir. Bu işlem kapsamında asansörün bazı parçaları yeni model olan muadilleriyle değiştirilir. Bu sayede asansör günümüz standartlarına çekilmiş olur.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve asansörünüzle ilgili sorunlar yaşıyorsanız ya da sadece asansör bakımı yaptıracaksanız bizimle görüşebilirsiniz. Piyasada çeşit çeşit asansörler bulunmaktadır. Bu asansörlerden kimisi yeni, kimisi eskidir. İstanbul Asansör Servisi olarak zamanla biriktirdiğimiz deneyimler sayesinde asansörleri iyi tanıyoruz. Hangi asansörün nasıl bir bakım gerektirdiğini biliyoruz. Hangi durumda tamirat gerekir, hangi asansörün hangi parçası çok önemlidir? Bunların hepsine hakimiz. Asansörler bizim için insanlar gibidir. Her birine ayrı ayrı özen göstermek gerekir. Oturduğumuz binalarda kullanılan asansörler ayrı, ticari asansörler ayrıdır. Uyguladığımız servis hizmeti asansörün türüne, niteliğine ve yaşına göre değişmektedir.

Kategoriler