ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Asansör Servisi

Fimak Asansör firması olarak, asansör kalite standartları doğrultusunda istediğiniz asansör çeşidini sizler için planlıyoruz, kurulum ve monte ediyoruz, sonrasında ise gereksinim halinde revizyon, bakım ve onarım işlemlerini de yapıyoruz. “AB”, “CE” ve “TSE” kriterlerine göre faaliyet gösteren firmamız, her türlü asansör servisi için kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz ve binanız için en uygun asansörü sizin istekleriniz doğrultusunda üretmekteyiz. İster yük, ister engelli, ister araç asansörü… Çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz için detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Asansör servisi verirken son teknolojilere uygun kaliteli malzemeler ve alanında uzman ekibimizle 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Asansörün projesini çıkarıp uygun malzemeleri tedarik edip montajını yaptıktan sonra da asansörünüzün periyodik muayenelerini yapıyoruz ve en ufak hasar ya da arızalanmada dahi asansörünüzün bakım ve onarımını yapıyoruz. Bunların yanı sıra, sıkça kullanılan asansörler yorulacağı için revizyon ihtiyacı oluşmaktadır. Bu sebeple, asansörünüzün daha sağlıklı görünmesi için asansör revizyonu hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca, asansörünüzün periyodik muayenelerinde asansörünüz “yeşil etiket” alması için de buradayız. “Yeşil etiket”, asansörünüzün kullanımının risksiz ve güvenli olduğu anlamına gelirken; “sarı etiket” ve “kırmızı etiket”, periyodik bakımın sonucunda kullanımında orta ve yüksek risk bulunan asansörleri ifade etmektedir. Bu sebeplerden dolayı, hem canınız hem malınız için kaliteli bir asansör hizmeti almanız gerektiğini biliyoruz ve buna uygun olarak hizmet veriyoruz.

Firmamız İstanbul Bahçelievler’de bulunmaktadır, öncelikli olarak “İstanbul Avrupa Yakası” ve “İstanbul Anadolu Yakası” için asansör servisi hizmeti versek de, Türkiye’deki diğer bölgelere ve şehirlere de hizmet vermekteyiz.

Firmamızda hem uzman mühendisler, hem de kalfalar, çıraklar ve ustalar size kaliteli ve güvenilir asansör servisi hizmeti vermek için hazır bulunmaktadır. Fiyatlar ise istediğiniz asansör çeşidine, kapasitesine ve kaç katlı binaya hizmet vereceğine göre değişmektedir. Bir diğer faktör ise binanızın uygunluk durumu ve sizin asansörünüzün iç dizaynı için olan dekoratif isteklerinizdir. Bu sebeplerden dolayı genel bilgileri web sitemizden, fiyat ve binanıza yapılacak asansörün teknik bilgileri gibi detaylı bilgileri ise bizimle bire bir iletişime geçerek alabilirsiniz. Sitemizin “İletişim” kısmından adres ve telefon numarası bilgisini edinebilirsiniz.