ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Asansör Hizmetlerimiz

Fimak Asansör Tic. A.Ş. firması olarak asansör hizmetlerimiz içerisinde, her tür marka ve model asansörün, tamir, onarım, bakım, montaj, revizyon ve servis işleri bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerle, tamir-bakım, montaj-revizyon yada asansör servisi babında üstesinden gelemeyeceğimiz, bir asansör türü bulunmamaktadır. Her bir asansörün planlamasından kurulumuna kadar olan tüm süreçlerde profesyonel bağlamda asansör hizmetleri vermekteyiz. Baştan projesini üstlendiğimiz tüm asansör işlerinde, 1. sınıf işçilik ve kaliteli parça kullanımı ile yeşil etiket garantisi vermekteyiz. Asansör kuyusu olsun, makine dairesi olsun; en alt zeminden en üst noktaya kadar büyük bir titizlik ve hassasiyet ile, adeta iğneden ipliği geçirircesine en ufak bir ayrıntıyı dahi gözden kaçırmadan TC yasa ve kanunlarına göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Aynı zamanda AB, CE ve TSE standartlarına uygun, kusursuz bir şekilde çalışacak asansörler inşaa etmekteyiz.

Asansörleri tabiki eksksiz bir şekilde ve uluslararası bir normda inşaa etmek her ne kadar çok önemli bir konu ise, asansörün kullanılmaya başlanması ile birlikte ilgili asansörün bakım, revizyon ve haliyle tamir işleri de bir o kadar önem kesbetmektedir. Zamanında bakımları yapılmayan, revizyon işlemleri yada tamir işlemleri aksatılan asansörlerin tamamı unutmayınız ki sizleri yarı yolda bırakacaktır. Tabi yolda bırakmak demek asansörün durması yada çalışmaması demek anlamına gelmemelidir. Zira gerek ülkemizde olsun, gerekse de Dünya'nın bir çok ülkesinde olsun, ölümlü bir çok asansör kazasını maalesef duymaktayız. Maddi zararla sonuçlanan asansör kazaları da tabi bu işin bir diğer tarafı. Can kaybı ile sonuçlansın yada mal kaybı ile sonuçlansın, asansör kazalarının tümü bizleri derinden yaralamaktadır. Aslında bu kazaların tamamının önüne geçmekte elimizdedir. Alacağımız tedbirler ve kanun maddelerinde de belirtilen kurallara uymamız halinde göreceksiniz ki asansör kazaları ile hiç karşılaşmayacağız. Kural, yönetmelik ve yasalara uyalım yeter.

Fimak Asansör Tic. A.Ş. olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 iline asansör hizmetleri vermekteyiz. Gezici servis ağımızla, haftanın 7 günü, gerekirse 24 saat esasına göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firmamız her türlü asansör yetki belgesine, ISO belgesine, TSE belgesine, faaliyet belgesine, asansör sertifikalarına, marka tescil belgesine ve hizmet yeterlilik belgesine sahiptir. Çalışanlarımızın tamamı sertifika sahibi, hizmet yeterliliği olan tecrübeli personellerdir. Bu bağlamda firmamız, sektörü yakından takip edip, yeni çıkan her teknolojiye bünyesine katmaktadır ve bu bağlamda da kendini her daim sektörel bazda zinde tutmaktadır. Güvenin esas olduğu asansör sektöründe siz de firmamızı tercih ederek güvende kalabilirsiniz.