ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Yemek Asansörü

Yemek asansörü daha çok servis asansörü ya da monşarj asansör olarak bilinmektedir. Bu asansör tipi daha çok restoran,kafe, otel ve villalarda mutfaktan yemek ve sofra malzemelerini taşımak amacıyla kullanılmaktadır. Bu tip asansörlerin taşıma kapasitesi 50 kilogram ila 300 kilogram arasında değişmekte olup, kabini ve kapıları ise hijyenik olması için paslanmaz kaplamalı olarak tercih edilmektedir.

Yemek asansörü kapılarının fazla yer işgal etmemeleri amacıyla da giyotin kapı olmasına dikkat edilmektedir. Kullanıcının ya da işletme sahibinin istekleri doğrultusunda bu tip asansörlerin kabininin içerisine raf sistemi de yapılabilmektedir.

Bu asansörlerde asıl önemli olan şey hijyenik yapıya sahip olmaları ve iç kapasiteleridir. Bu sebeplerden dolayı paslanmaz kaplamalı olarak üretilmekte ve işletmenin ya da binanın içerisindeki insan ve yiyecek kapasitesine bağlı olarak da taşıma kapasitesi değişmektedir. Bunun yanı sıra, bu tip asansörlerin hızı da önem arz etmektedir, çünkü genel olarak otel, kafe ve restoran gibi toplu yemek hizmeti veren yerler tarafından tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı, ürettiğimiz yemek asansörlerinin seyir hızına da oldukça özen göstermekteyiz.

Yemek asansörü de tıpkı yük ve insan asansörleri gibi rutin olarak muayeneleri ve bakım onarımları yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, özellikle restoran ya da otel işletmecisi iseniz, işletmenizdeki işlerin aksamasına sebep olarak maliyetinize ve müşterilerinizin memnuniyetine zarar vermiş olursunuz. Fimak Asansör olarak sadece yemek asansörünüzün tasarımını ve monte işlemlerini değil, aynı zamanda periyodik olarak bakımını ve en ufak arızalanmalarda dahi alanında uzman ekibimizle tamir ve onarım işlemlerini üstlenmekteyiz. Çünkü bizim için nasıl sizin memnuniyetiniz önemli ise, sizin için de müşterilerinizin memnuniyetinin önemli olduğunun bilincindeyiz. Bunun yanı sıra, firmamız gerekli olan kalite belgelerine sahip olup, asansörlerimiz asansör kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Size ve işletmenize en uygun olan yemek asansörü tipinin boyu, kapasitesi, fiyatı ve diğer merak ettiğiniz asansör ile alakalı sorularınız için bize telefonla arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli takım arkadaşlarımız size merak ettiğiniz her konuda cevap vereceklerdir.