ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Sedye Asansörü

Sedye asansörü hastanelerde sedye üzerinde yatırılmış hastaların taşınması amacıyla üretilmiştir ve bu asansörde esas amaç konfordur. Bu sebepten dolayı sedye asansörünün diğer asansörlere nazaran daha az sarsıntıya sahip olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, bu asansörlerde anti bakteriyel bir ortama ihtiyaç duyulmaktadır. Sedye asansörleri paslanmaz çelik kaplamalara sahip olarak üretilmiş olup, hastaların hiçbir şekilde rahatsız olmamaları amacıyla tasarlanmaktadır. Bu konforu sağlamak amacıyla da bu asansör kabininin içerisinde bulunan her bir ayrıntı çok önemlidir.

Sedyede yatan hastanın konforlu bir şekilde taşınması için de tutunma kolları, aydınlatma sistemleri ve diğer otomatik sistemlerle birlikte hem asansörün teknik yapısı, hem de estetik yapısı önem arz etmektedir. Sedye asansörü kabinin içi boyutları açısından opsiyonel olarak belirlenmekte olup, taşıma kapasitesi olarak da 1600, 2000 ya da 2500 kg gibi kapasitelere sahip olabilmektedir.

Sedye asansörü üretimi açısından olduğu kadar, bakım ve onarım aşamalarında da özenli ve dikkatli olunması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı, diğer asansör çeşitlerimizde olduğu gibi sedye asansörlerinde de üretimden sonra periyodik olarak muayenelerini ve en ufak bir hasar ya da arızalanmada dahi bakım ve onarım işlemlerini Fimak Asansör olarak üstlenmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, sedye asansörünün bakım ve onarım işlemlerinde de üretim aşamasında olduğu kadar dikkatli bir şekilde çalışmaktadır ve en küçük bir detayı bile göz ardı etmemektedir.

Ürettiğimiz her bir sedye asansörü kabini, sedyeye rahat bir şekilde uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, hastanın refakatçisi ve onun yanında bir ya da maksimum iki kişinin rahat bir şekilde asansör kabinine girip hareket edebilmesini düşünerek asansör kabinini tasarlamaktayız. Bazı hastanelerin sedye asansörü kabini o kadar küçüktür ki bırakın refakatçiyi, sedye bile zor sığmaktadır. Bu tarz asansör de her ne kadar estetik bir yapıya sahip olsa da, en önemli ayrıntıdan mahrum kalmış olmaktadır.

Binanıza uygun ve istediğiniz ölçülerde sedye asansörleri hakkında bilgi almak için bize telefon edebilir ya da Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Asansör tasarımı ve üretimini yapmanın yanı sıra, asansörünüzün genel muayene ve arızalanmalarda bakım ve onarımını da biz üstlenmekteyiz.