ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

İnsan Asansörü

Fimak Asansör, her türlü insan asansörünü sipariş üzerine üretmekte, kurulumunu ve sonradan ise bakımını da yapmaktadır. Binanın uygunluğuna ve bina / işletme sahibinin istekleri doğrultusunda insan asansörünün boyutu, insan taşıma kapasitesi, kaç kata hizmet vereceği ve iç dizaynı tasarlanmaktadır.

İnsan asansörünün hiçbiri iç kapısız dizayn edilmemektedir. İç kapılar ya kayan kapı tipi ya da katlanır kapı tipinde üretilmektedir ve tam otomatik ile yarı otomatik seçenekleri bulunmaktadır. Asansör kapasitesi ise 1 kişi (100 kg) ila 33 kişi (2500 kg) arasında değişebilir.

Asansör yapılma imkanı bulunmayan, gerekli olan şaftı ve kuyu dibi derinliği olmayan yerlerde, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun insan asansörü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, asansör seyir hızını da standartlara uygun olarak ayarlamaktayız, yanlış hız ayarlamalarının insanların can güvenliğini riske atacağının bilincindeyiz.

Fimak Asansör firması olarak, insan asansörü kurulumu, montajı, tamirini, bakım ve servis hizmetlerini vermekteyiz. İnsan asansörlerinin kurulum ve bakım ücretleri değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten dolayı size ve binanıza en uygun insan asansörünü kurma, arızalanma durumunda tamirini ve dönemsel olarak bakım ve servis hizmetlerini yapma işlemlerinde en uygun fiyatı öğrenmek için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Firmamız asansör yetki belgesine, marka tesciline, TSE belgesine ve yeterlilik belgesine sahiptir.

Apartmanlar, hastaneler, çeşitli işletmeler gibi birçok binaya alanında uzman ekibimizle güvenilir ve kaliteli bir şekilde insan asansörü kurulumu yapmaktayız. Aynı zamanda periyodik olarak yapılması gereken genel asansör bakımı için de bizi arayabilirsiniz, başka firmalarla görüşmenize gerek yok. Bütün asansörlerimiz Asansör Yönetmeliği Standartlarına uygun olarak üretildiği için can güvenliğinizi riske atacak hiçbir durum bulunmamaktadır. Ayrıca sizin zevklerinize uygun olarak, asansör kabin içi dizaynlarını da laminant, ahşap, paslanmaz, lamine cam gibi çeşitli malzemeler ile dizayn etmekteyiz. Aynı zamanda, özellikle ahşap kabinlerde isteğe uygun olarak kabin içi özel motifler ile asansörünüzü dizayn ediyoruz.

Size ve binanıza en uygun olan insan asansörünü ve ücretlerini öğrenmek için ya telefonla arayarak, ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek gerekli olan tüm bilgileri edinebilirsiniz.