ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Engelli Asansörü

Engelli vatandaşlarımız rampaları ve merdivenleri çıkamadıkları için onlara yaşamlarında kolaylık sağlamak amacıyla engelli asansörü tasarlayıp üretmekteyiz. Bu sayede engelleri ortadan kaldırıp günlük yaşamlarına adapte olmaları sağlanmaktadır.

Dayanıklı ve fonksiyonel olarak tasarlanan engelli asansörü çeşitlerimiz, her bütçeye uygun ve özel olarak üretilmektedir. Günümüzde engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata karışıp sıradan insanlar gibi işlerini görmesindeki en büyük etken teknolojik gelişmelerdir. Bu teknolojik gelişmelerden asansörler de nasibini alarak, engellilerin işine yarayacak en konforlu asansörler de üretilmeye başlandı. Bu asansör çeşitlerinden sadece engelli vatandaşlarımız değil, aynı zamanda hareket kabiliyeti azalan ya da neredeyse hiç hareket kabiliyeti bulunmayan yaşlı vatandaşlarımız da faydalanmaktadır.

Hem iç hem dış mekanlar için tasarlanabilen engelli asansörü, dubleks ve tripleks evlerde, hastanelerde, ortak kullanıma ait apartman merdivenlerinde, sosyal tesislerde ve otellerde kullanılabilmektedir.

Engellilere ve yaşlılara yönelik üretilen bu asansörlerin birçok modeli bulunmaktadır. Yaşam alanlarına ve ağırlığa göre bu asansörler üretilmektedir. Mesela, bir araç yardımıyla hareket etmek zorunda kalanlar için koltuklu merdiven asansörleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı alt modeli bulunan bu ürünler, gerek düz gerekse döner merdivenlere monte edilebilmektedir. Örneğin, emniyet kemerli ve oturaklı merdiven asansörü ve teknolojik wireless uzaktan kumandalı engelli asansörü çeşitleriz bulunmaktadır. Hepsi asansör kalite standartlarına uygun olarak üretilen bu asansörlerimiz, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın rahat edecekleri şekilde ve isteklerine, bina yapısına göre tasarlanıp üretilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde merdiven asansörleri engellilerin işine çok yarayacak bir şekilde dizayn ediliyor. Çünkü büyük şehirlerde engelli vatandaşlarımız gerek yollardan ve merdivenlerin fazlalığından dolayı, gerekse kalabalıktan ve insanların bilinçsizliğinden dolayı dışarıya çıkmak istemiyorlar, fakat bu tarz engelli asansörlerimiz onların bu sorunlarını biraz olsun çözüme kavuşturmakta.

Her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak üretilen bu asansörlerimizin sadece tasarımını ve monte edilmesini değil, aynı zamanda muayenesini, bakım ve onarım işlemlerini de Fimak Asansör olarak uzman ekibimizle birlikte yapmaktayız. Ürünlerimizin hepsi kalite standartlarına uygun belgelere sahip olup, fiyat ve detaylı bilgi için bize telefon ederek ya da Whatsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.