ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Araç Asansörü

Gün geçtikçe sürekli gelişen ve kalabalıklaşan büyük şehirlerde otopark problemi oluşmaktadır. Araç kapasitesi fazla olan otoparklar açılsa dahi, bazı zamanlar onlar da araç kalabalığına yetersiz kalmaktadırlar. Bu sebepten dolayı da araç asansörü otoparkların imdadına koşmaktadır. Fimak asansör olarak da otoparklar için araç asansörleri üretip, düzenli olarak bakımlarını ve muayenelerini, gerektiği vakitlerde de tamiratını yapmaktayız. Tamamen müşteri odaklı üretilen araç asansörlerimiz, her türlü otoparka ve araç kapasitesine uygun olarak dizayn edilip üretilmektedir.

Araç asansörü kaliteli, güvenli ve yüksek kullanım kolaylığı sunmakta olup, asansörlere adapte edilen trafik sinyalizasyon sistemiyle aracın şoförünü yönlendirerek araçtan inmeksizin istenilen kata ulaşmasını sağlamaktadır. Ürettiğimiz araç asansörlerinin kapasitesi ise 3 bin ila 10 bin kilogram arasında değişmektedir. Ürettiğimiz araç asansörleri sadece araçlar için üretilmiş olduğundan dolayı, bu asansör tipinde araç harici yük ve insan taşımacılığı yapılamaz. Araç asansörlerimizde kaliteli kompakt hidrolik ve elektrik tahrikli güç ünitesi, mukavemeti yüksek çelik konstrüksiyon, aşırı yüklere karşı emniyet valfi ve iniş hızını ayarlamak amacıyla hız ayarlama valfi özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda araç asansörlerimiz isteğe bağlı olarak tam otomatik kapılı veya sürgülü kapılı olarak üretilmektedir.

Araç asansörlerinin proje aşamasında, araçların genişliğine ve enine dikkat edilerek tasarlanmaktadır. Araç asansörlerimiz sadece otoparklarda değil, aynı zamanda araç servisi veren yerlerde ve otomotiv firmalarında da kullanılmaktadır. Araç asansörlerimizin her yüksekliğe ve ağırlığa uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca, tek taraf 2 kolonlu, karşılıklı 2 kolonlu ve 4 kolonlu araç asansörü çeşitlerimiz bulunmaktadır. Firmamız asansör yetki, TSE, marka ve yeterlilik belgesine sahip olduğundan dolayı, tüm araç asansörlerimiz asansör kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. En ufak bir arızalanmada dahi sorumluluk firmamıza aittir ve gerekli tamirat, bakım ve onarım işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, periyodik olarak yapılması gereken asansör muayenesi için başka firmalara gitmenize gerek kalmadan, biz muayenelerini ve bakımını da üstleniyoruz.

Araç asansörü tasarlanırken firmaya özel imalat yapılır ve buna bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten dolayı en doğru bilgiyi almak için bizimle telefon ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçerek alabilirsiniz.