ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Asansör Bakımı

Günümüzde insanlar konforlarına oldukça önem vermektedirler. Teknolojinin de gelişmesiyle insan hayatı oldukça kolaylaşmıştır. İnsanlar artık birçok konuda fiziksel güç harcamadan işlerini ve hayatlarını teknolojinin yardımıyla daha rahat ve kolay bir şekilde çözmektedirler. Asansörler de bu konuda insanlara oldukça yardımcı olmaktadır. Günümüzde insan ömrünün uzaması yaşlı nüfusu da oldukça arttırmıştır. Bunun yanında hastalar, hamileler, çocuklu kadınlar, yanında ağır eşyası olan insanlar artık asansörlerin yardımıyla özellikle yüksek katlı binaları çıkmakta ve inmektedirler. Sadece insan taşımada değil yük taşımada, çok katlı otoparklarda araç çıkarıp indirmede hastanelerde sedyeyle hasta taşımada asansörler oldukça önemli bir rol oynamaktadırlar.

Hayatımızdaki önemi bu kadar çok olan asansörlerin bakımı da oldukça önemlidir. Asansörlerin kurulumundan, montajına, montaj sonrası bakımına ve servis hizmetlerine kadar her bir aşaması insanların güvenli bir şekilde taşınması için hayati önemdedir. İstanbul Asansör Bakım Hizmetleri olarak yaptığımız işin insan hayatına dair öneminin farkındalığıyla işimizi yapıyoruz. Bir sektördeki teknik gelişmenin yanında bunu uygulayan firmanın profesyonelliği de bir o kadar önemlidir. Bizler Fimak Asansör Bakım olarak asansörlerin kurulum, montaj, bakım, servis ve periyodik bakımları alanında hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizden gelen her hizmet talebini ihtiyaç analizi yaparak müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini teknik analizle güçlendirerek müşterilerimize gerçekçi ve ekonomik çözümler üretiyoruz. İstanbul Asansör Bakımı olarak her tür asansörün kurulum, bakım, servis hizmetlerinde güveni ve kaliteyi esas alıyor müşterilerimizi olası risklerden koruyoruz. Sunduğumuz asansör hizmetlerini sadece satmakla kalmayıp satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanması, bunun takibi ve olumlu olumsuz geri dönüşleri de bir o kadar önemsiyoruz.

İstanbul Asansör Bakım firması olarak deneyimli ve uzman ekibimiz, yıllara dayanan tecrübemizle Bahçelievler bölgesi ve İstanbul genelinde her tür asansör hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firma olarak sektörümüzdeki her tür inovasyon  ve gelişmeyi takip ediyor ve bunları müşterilerimizin güveni ve konforu için hayata geçiriyoruz. Her tür asansör montaj, kurulum, bakım, onarım ve servis işleri için Bahçelievler Asansör Bakımı arayın kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımızdan siz de faydalanın