ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30

KONUM:Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4. Sk. No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Asansör Bakım Ücreti

Asansörlerin ilk başta çizimi yapılır, sonra planlaması, arkasından ise kurulumu ve montajı yapılır akabinde gerekli kontrol ve testlerden geçirilerek onay alması halinde hizmet vermeye başlar. Tabi bu işlemler her asansör için farklılıklar ifade eder. Çünkü her bir asansörün, kurulum amacı, üstleneceği görevi, kaç kata inip çıkacağı, taşıyacağı yükü, yapımında kullanılan malzemesi ve işçiliği farklıdır. Bütün bu yazdıklarımızın ışığında da haliyle her bir asansöründe gerek tamiri olsun gerekse de bakımı olsun birbirinden farklılıklar gösterecektir.

Asansör bakımlarının her zaman periyodik olarak yapılması hem çok önemli bir konu hem de TC yasalarına göre kanuni bir zorunluluktur. Aksi halde istenmeyen bir asansör kazasının yaşanması bizleri vicdanımız nezdinde de, yasalar önünde de telafisi imkansız durumlara düşürebilir. Tabi böyle bir durumu elbette hiç bir kimse istemez. Bu cihetten ötürü her asansörün kanunların öngördüğü çerçevede periyodik olarak bakımlarının yapılması yada yaptırılması gerekmektedir. 

Asansörler yukarıda dediğimiz üzere kullanım amacına göre olsun yada yapım amacına göre olsun çeşitlilikler gösterir. Her bir asansöründe bu yüzden bakımı farklıdır. Bu farklılık, ücret farklılığınıda beraberinde getirir. Bazı asansörlerin bakımı 1 saat sürerken, bir başka asansörün bakımı 1 gün sürebilir. Dolayısıyla bir saat süren asansörün bakım bedeli ile, bir gün süren asansörün bakım bedeli bir olmayacaktır. Tabi fiyat farklılıkları da ayrıca firmadan firmaya göre de değişiklik gösterecektir.

Fimak Asansör Tic. A.Ş. asansör bakım işlerinde tüm müşterilerine olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İstanbul'un 39 ilçesine asansör bakım hizmetleri götüren firmamız, asansör bakım hizmetlerini AB, CE ve TSE standartlarına göre yapmaktadır. Bizimle çalışan tüm müşterilerimizin gönlü de, içi de, bütçesi de rahattır. Çünkü Fimak Asansör Tic. A.Ş. kaliteyi sizlere sunarken, bütçenizin de yorulmamasına özen gösterir.